Панорама 360
                    Пт, 23.02.2024, 18:04
Головна | Реєстрація | Вхід Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту

Форма входу
Логін:
Пароль:

Пошук

 
Сферичні 3D панорами і віртуальні тури
 
Сферичні панорами 3D і віртуальні тури, використовуючи 360°Х180° панорамні проекції та інтерактивне агентство, є сучасною і ефективною формою презентації простору. Перегляд 3D сферичних панорами і віртуальних турів не потребує високої швидкості передачі даних, що дозволяє розміщувати і активно рекламувати свою інформацію в Інтернет просторі.

3D-Панорама (віртуальна, сферично, оглядова панорама) є спеціальною фотозйомкою, що охоплює весь простір навколо певної точки на 360° по горизонталі та 180° по вертикалі. Вибудовується віртуальну панораму з декількох фотографій, знятих ширококутним об'єктивом і об'єднаних за допомогою програми, що створює враження вашої присутності в центрі панорами 3D. 
 
За допомогою миші або клавіатури Ви можете переглядати простір навколо Вас, під і над Вами, наближати і видаляти предмети і об'єкти, розглядати деталі або вивчати загальний план. На відміну від відео зйомки Ви не залежите від руху камери, рух у просторі знаходиться повністю під Вашим контролем. Віртуальна 3D сферична панорама може бути доповнена будь-яким текстом, звуковим фоном, спливаючими картинками, відео роликом і т. д.

Управляти 3D панорамою дуже просто. Лівою кнопкою миші Ви можете повертати зображення в потрібному напрямку (клік нути і тримати). Для наближення або віддалення (zoom) досить покрутити коліщатко миші.
Кілька сферичних 3D панорам можуть бути з'єднані одна з одною, таким чином створюється віртуальний тур (або 3D тури). Одним клікам на покажчик в 3D панорамі Ви робите справжню подорож, переміщаючись з однієї панорами до іншої (наприклад, з однієї кімнати в іншу) або навіть на зовнішній веб - ресурс. Для кращої орієнтації відвідувачів віртуального туру 3D панорама може супроводжуватися інтерактивною картою з "радаром", що показує напрямок перегляду і кут огляду. Віртуальний тур ідеально підходить для презентації будинків і інтер'єрів, екскурсій по містах і музеям і багато чого іншого.

Для показу 3D віртуальних панорам і 3D турів не потрібно встановлювати ніяких додатковий програм, досить Інтернет - браузера, наприклад, Internet Explorer або Mozilla Firefox хоча б з одним встановленим плагіном типу Flash, Quick Time, Java, DevalVR, Shockwawe або інші (читати докладніше про засобах перегляду сферичних 3D панорам). Всі ці програми знаходяться у вільному (безкоштовному) доступі в Інтернет - ніші.
 
Чи можуть бути корисні вам віртуальні 3D панорами?
 
Панорами 3D і віртуальні тури можуть бути дуже корисні у багатьох областях, де є важливим і необхідним візуалізувати рекламовані об'єкти. Головною перевагою Віртуальної панорами полягає в наступному:
  • Презентація простору природним чином - на відміну від фотографії 3D-Панорама і Віртуальний тур дає враження присутності місця яке оглядаємо.
  • Інтерактивність візуалізацій і повноту інформації - під час віртуального туру відвідувач може розглянути і ознайомитися з рекламованим об'єктом, який представляє ваші най кращі світлини, відповідно до ваших інструкцій та коментарів.
  • Оригінальність і привабливість - презентувати і рекламувати більш цікавим способом, ніж більшість інших конкурентів, ніж звичайні фотографії або тексти.
  • Знизити ваші витрати - віртуальні 3D панорами заощаджують не тільки кошти, але, перш за все, ваш час і час ваших клієнтів.
  • Цілодобова доступність - важлива перевага 3D панорамних презентації поширювати через Інтернет, є доступні 24 години на добу, і можливість відвідати рекламовані об'єкти в зручний для клієнта час
 
 
Якщо ви хочете замовити свій власний віртуальні тури або 3D панорами, контакт, зі мною. Інформація про послуги та ціни для створення віртуальних турів-на окремій сторінці сайту.
 
 

Календар

Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 54

Друзі сайтуСтатистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Copyright MyCorp © 2024 Хостинг від uCoz